Piesakies un atnāc!

Vai esi domājis, ka gribētu palīdzēt kādam bērniņam no bērnunama?

Jā! Jā, bet ko tieši? Nē!

Šie ir atbilžu varianti, kas pirmie ienāk prātā. Iespējams, tev ir kāda cita atbilde. Bet arī tad, ja atbilde sākas ar jā, varētu, nebūt viegli saprast un pieņemt lēmumu.

Profesionāļi lēš, ka ģimene līdz lēmuma pieņemšanai adoptēt bērniņu, kļūt par audžuvecākiem vai aizbildni, nonākot laika posmā, kas ilgst līdz diviem un vairāk gadiem.
Motivācija palīdzēt var būt visdažādākā, veids un iespējas arī. Varbūt tev piemērotā iespēja ir kļūt par mentoru jaunietim, lai palīdzētu apgūt patstāvīgas dzīves iemaņas, vai iesaistīties brīvprātīgajā darbā bērnu aprūpes iestādē.
Atnāc uz sarunu vakaru! Neformālā gaisotnē pie tējas tases, tiekoties ar līdzīgi domājošiem, būs iespēja gūt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, dzirdēt kāda viesa reālo pieredzi, pajautāt speciālista viedokli, kliedēt šaubas, noskaidrot, par un pret. Tā ir arī iespēja pavadīt vakaru patīkamā gaisotnē ar mūziku un sarunām un ja, ne gluži pieņemt gala lēmumu, tad vismaz pavirzīties tam soli tuvāk.
Sarunu vakari ir iecerēti trīs Zemgales pilsētās, bet laipni tiek gaidīti arī visu apkārtējo novadu iedzīvotāji. Dalība pasākumā ir bezmaksas iepriekš reģistrējoties.

Pasākums Jelgavā notiks, 20. februārī, kafejnīcā “Silva”, Driksas ielā 7/9, 2. stāva zālē, laikā no 17.00-20.00. Saite reģistrācijai http://ejuz.lv/vakarsjelgava

Pasākums Bauskā, 9. martā, laikā no 17.00-20.00, restorānā “Mūza”, Slimnīcas iela 7, (atrodas viesnīcā Rixwell Bauska Hotel), saite reģistrācijai http://ejuz.lv/vakarsbauska

Pasākums Jēkabpilī, 20. martā, laikā no 17.00-20.00, restorānā “Oāze”, Mežrūpnieku ielā 2, saite reģistrācijai http://ejuz.lv/vakarsjekabpils

Piesakies un atnāc!

Projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciāliste Ilva Kalnāja, tālrunis 28814226

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: