Informatīvs pasākums CILVĒKS. DARBS. TILTS. SATIKŠANĀS!

Informatīvs pasākums Zemgales reģiona darba devējiem par personu ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem integrāciju sabiedrībā un darba tirgū. Cilvēkiem ar invaliditāti šī ir iespēja satikt savu darba devēju.

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) ESF projekts “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā vai sabiedrībā” Nr.9.1.4.1/16/I/001 (turpmāk – projekts) 2018. gada 30. oktobrī Jelgavā Kompetenču attīstības centrā aicina Zemgales reģiona darba devējus, pašvaldības, sociālo dienestu, nodarbinātības un izglītības ekspertus, lai aktualizētu jautājumu par nodarbinātības un apmācību iespējām personām ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem.

Pasākuma mērķis ir uzrunāt Zemgales reģiona darba devējus, sniegt informāciju un iepazīstināt arī SIVA projekta ietvaros apmācīto dalībnieku prasmēm, lai mazinātu barjeras un veidotu tiltu personu ar invaliditāti integrācijai sabiedrībā un darba tirgū.

Pasākumā aicināti pārstāvji no Jelgavas, Bauskas, Iecavas, Dobeles, Olaines novada domes, Zemgales plānošanas reģiona, darba devēju organizācijām, Nodarbinātības valsts aģentūras, Labklājības ministrijas, pašvaldību sociālajiem dienestiem, kā arī darba devēji no Zemgales reģiona.

Piedalīties pasākumā laipni aicināti arī cilvēki ar funkcionāliem un garīga rakstura traucējumiem. Piedāvājam iespēju un uzzināt, kā satikt savu darba devēju, kādas ir iespējas iegūt izglītību, satikties ar uzņēmējiem, kas īsteno sociālo uzņēmējdarbību.

Tiksimies Jelgavā Kompetenču attīstības centrā 30.oktobrī plkst.10.00-15.00!

Pieteikumus dalībai gaidīsim līdz 26. oktobrim elektroniski ilze.locmele@siva.gov.lv, tālrunis saziņai 27064068.

Foto: I.Kalnāja

ESF projekta “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura

traucējumiem integrācija nodarbinātībā un sabiedrībā”

eksperte Ilze Ločmele

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: