Aicinām dalībniekus pieteikties projekta finansētai piedzīvojumu nometnei!

Projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros no 29.jūlija līdz 2. augustam (5 dienas) notiks diennakts piedzīvojumu nometne Zemgales reģionā dzīvojošiem bērniem/jauniešiem. Nometnē aicināti piedalīties bērni/jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem. Nometne iecerēta, kā kopīgs vasaras piedzīvojums bērniem no ģimenēm un Zemgales bērnu namos dzīvojošiem bērniem, kopā līdz 30 bērnu/jauniešu.

Nometnes norises vieta ir nolūkota Ķeguma novadā, kurp 29. julijā ap plkst.11.00 dosimies visi kopā ar autobusu no Jelgavas.  Piecu, nometnē pavadīto dienu laikā būs iespēja uzzināt par zaļo uzņēmējdarbību, apgūt dažādas iemaņas uzturēties dabā – mežā un uz ūdens, tikties ar kinologiem un viņu suņiem, apmeklēt Zemessardzes štābu, uzzināt par senlatviešu senajiem amatiem un ieročiem, darboties daudzās un dažādās sporta un radošājās aktivitātēs zinošu nozares speciālistu un nometnes audzinātāju pavadībā. 2. augustā ap pulksten 15.00 atgriezīsimies Jelgavā.

Nometnes norise tiks finansēta no ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” līdzekļiem, bērniem/jauniešiem dalība nometnē ir bez maksas. Aicinām pieteikties bērnus/jauniešus vecumā no 13 līdz 18 gadiem, kuru dzīvesvieta ir Zemgales plānošanas reģiona teritorijā.

Ja tevi ieinteresēja vasaras piedzīvojums, piesakies nevilcinoties, jo vietu skaits nometnē ir ierobežots. Lai pieteiktos kopā ar vecākiem jāaizpilda pieteikuma anketa ŠEIT

Informāciju sagatavoja un uz neskaidriem jautājumiem atbildēs Ilva Kalnāja, projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciāliste, t.28814226, ilva.kalnaja@zpr.gov.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: