Aicina piedalīties tiešsaistes konferencē un seminārā “Atbalsta personas lēmumu pieņemšanā pakalpojums”

Labklājības ministrija aicina pieteikties tiešsaistes konferencei 14.06.2021. un semināram 17.06.2021.  “Atbalsta personas lēmumu pieņemšanā pakalpojums”, kas tiek rīkoti Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.2.2/16/I/001 “Sociālo pakalpojumu atbalsta sistēmas pilnveide” ietvaros.
Atbalsta personas lēmumu pieņemšanā pakalpojuma saturu izstrādāja biedrība Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem “ZELDA” ar mērķi nodrošināt personām ar garīga rakstura traucējumiem atbalstu lēmumu pieņemšanā, neierobežojot šo personu rīcībspēju atbilstoši ANO Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām 12. pantam, kas nosaka, ka valstij jāveic nepieciešamie pasākumi, lai personām ar invaliditāti nodrošinātu tāda atbalsta pieejamību, kas tām varētu būt nepieciešams, īstenojot savu rīcībspēju.

Šeit uzaicinājums un pasākumu programma.

Dalība pasākumos ir bezmaksas.
Reģistrācija konferencei: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNq_Lc5Y26AWI7A0cJ2w6fiBIUw-W9viqboqqBOnlW-vKXeQ/viewform
Konference paredzēta valsts un pašvaldību institūciju, pašvaldību sociālo dienestu, bāriņtiesu, sociālo pakalpojumu sniedzēju personām ar garīga rakstura traucējumiem pārstāvjiem, sociālajiem darbiniekiem un citiem interesentiem.

Reģistrācija semināram: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKzeyW59F8OQJ60ucyQye6VeFsWimEDqdQ4hex5P5pC60iMg/viewform
Semināra dalībnieki saņems apliecinājumu. Seminārs paredzēts sociālo dienestu pārstāvjiem un sociālajiem darbiniekiem.

Inese Šalamaja
Sociālo pakalpojumu departamenta projekta
“Sociālo pakalpojumu atbalsta sistēmas pilnveide”
koordinatore
Tālr: 67782962;
Iekšējais tālr: 713
Inese.Salamaja@lm.gov.lv

Foto: Rémi Walle fotogrāfija vietnē Unsplash

Publicējis Ilva Kalnāja

Visiem ir vajadzīgas mājas. Vieta, kur apņem rūpes, siltums un uzmanība. Mēs vēlamies palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā: bērniem, kas patreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgas dzīves iespēju nodrošināšanai. Lūk jautājumi, par kuriem iestājas Zemgales plānošanas reģiona projekta "Atver sirdi Zemgalē!" komanda.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: