Pieteikšanās vasaras nometnei!

Aicinām Zemgales pašvaldībās dzīvojošus 7 līdz 12 gadus vecus bērnus pieteikt dalībai integrējošā diennakts nometnē, kas notiks laikā 2021. gadā no 26. līdz 30. jūlijam viesu namā “Mauriņi”, Allažu pagastā, Siguldas novadā. Nometnē aicināti piedalīties bērni, kas aug savās ģimenēs un bērni, kas aug Zemgales sociālās aprūpes iestādēs. Nokļūšana uz nometnes vietu nometnes pirmās dienas rītā ar dalībniekiem paredzētu autobusu no Jelgavas uz Siguldu vai  ģimenei pašiem nogādājot dalībnieku uz nometnes vietu. Autobuss nometnes pēdējā dienā kursēs arī atpakaļ uz Jelgavu.

Nometne bērniem iecerēta kā aizraujošs vasaras piedzīvojums ar pārgājieniem dabā, laivu braucieniem, tikšanos ar kinologiem un suņu paraugdemonstrējumiem, zirgu izjādēm, stratēģiskām komandu sacensībām, radošajām darbnīcām un citām aizraujošām nodarbēm kompetentu pedagogu un speciālistu vadībā. 

Nometne tiek organizēta saskaņā ar valstī noteiktajām epidemioloģiskās drošības prasībām. Par katru nometnes dalībnieku ar vecāku vai likumisko pārstāvi tiks slēgts līgums par bērna dalību nometnē un drošības pasākumu ievērošanu. Dalībnieku vecāki/likumiskie pārstāvji 15. jūlijā plkst. 19.00 attālinātā sapulcē saņems detalizētu informāciju par testēšanās uz Covid-19 kārtību un citu informāciju.

Lai piedalītos nometnē:

jāaizpilda pieteikums tiešsaistē   https://ieej.lv/lWKdM 

jāatsūta aizpildīti dokumenti (dalībnieku anketas un līgums ar pielikumiem).

Dalībnieku skaits nometnē ir ierobežots, apstiprinājumu dalībai saņemsiet uz reģistrācijā norādīto e-pastu.

Integrējošā nometne tiek organizēta ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” (vienošanās nr. 9.2.2.1/15/I/001) ietvaros, bērniem dalība nometnē ir bez maksas.

Ilva Kalnāja, projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciāliste

Publicējis Ilva Kalnāja

Visiem ir vajadzīgas mājas. Vieta, kur apņem rūpes, siltums un uzmanība. Mēs vēlamies palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā: bērniem, kas patreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgas dzīves iespēju nodrošināšanai. Lūk jautājumi, par kuriem iestājas Zemgales plānošanas reģiona projekta "Atver sirdi Zemgalē!" komanda.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: