Pieredzes apmaiņas pasākums sabiedrībā balstīto sociālo pakalpojumu sniedzējiem

2021. gada 1.oktobrī plkst. 10.00 – 15.00 tiešsaistē ZOOM notiks pieredzes apmaiņas pasākums sociālo pakalpojumu sniedzējiem “Sabiedrībā balstīto sociālo pakalpojumu organizēšana un nodrošināšana mērķagrupām”.

Dalība pasākumā tikai iepriekš reģistrētiem dalībniekiem, reģistrācija pasākumam ŠEIT .
Pasākuma DIENAS KĀRTĪBA.

Aicināti piedalīties: Jaunizveidoto sabiedrībā balstīto sociālo pakalpojumu (grupu dzīvokļi, dienas aprūpes centri, specializētās darbnīcas, u.c.) sniedzēju vadītāji un speciālisti no Zemgales un citiem reģioniem.

Plašs ir jautājumu loks, ko dalībnieki piedāvā un, ko vēlas uzzināt pasākumā. Ieskatam: “Es vēlētos dzirdēt par citu pakalpojumu sniedzēju darba organizēšanu. Par pozitīvo pieredzi un izaicinājumiem.” “Varam atbildēt uz interesējošiem jautājumiem un pastāstīt par mūsu dzīvi LAIPĀ šobrīd.” “Lūdzu padalieties ar pieredzi, kā organizējat grupu dzīvokļu klientu ikdienas rutīnu. Ja tuvākajā apkārtnē nav darbavietu, kur klientiem būtu iespējams strādāt? Vienīgais, kas izveidots ir DAC personām ar GRT.” “Vēlētos dzirdēt par pieredzi grupu dzīvokļu pakalpojuma nodrošināšanā? Kādi “zemūdens akmeņi” uzrodas darba gaitā? Par pieredzi silto smilšu terapijas pakalpojuma sniegšanā.” “Vēlos dzirdēt DSPC “Laipa” vadītājas pieredzi.” “Smalku informāciju par Marte Meo metodi, kur notiek, kas vada, labie piemēri no prakses – visu, ko var likt priekšā vecākiem.” “Kā motivēt klientus uzsākt saņemt pakalpojumus?” “Mani interesē dienas rutīnas gaita citos dienas aprūpes centros un vispārpieejamais pakalpojumu klāsts un, kā nodrošina speciālistu piesaisti un atalgojumu.” “Noteikti par lietām, kas reāli strādā.” “Sensorā istaba – prakse, piemēri, jo jaunajiem iesācējiem nemaz neiet tik viegli. Varbūt kāds gatavs dalīties video, kā notiek darba process sensorajā istabā? ” “Inovatīvas pieejas sociālo pakalpojumu sniegšanā.” “Jaunu institūciju struktūras izveides pamatojums un saimniecisko jautājumu organizēšana.” “Grupu nodarbību organizēšana personām ar GRT.” “DAC dienas organizēšana un klientu piesaiste.” “Vēlētos dzirdēt ārstu speciālistu (psihiatru, psihologu) viedokli par klientu nomierināšanas/uzmundrināšanas veidiem vai metodēm klientiem viņu trauksmes brīžos. Vēlētos dzirdēt psihiatra viedokli par klientu ar GRT uztveres spēju , uzmanības noturību un citām svarīgām lietām. Tāpat interesē Grupu dzīvokļu klientu ar GRT atkarības problēmu risināšanas veidi” “Kā motivēt klientus ar GRT iet un kustēties un būt atbildīgiem par savu dzīvi?” “Es un kolēģi vēlētos iepazīties ar citu sociālo pakalpojumu sniedzēju darbību, veidot kontaktus, apmainīties ar informāciju.”

Ilva Kalnāja, projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciāliste

Publicējis Ilva Kalnāja

Visiem ir vajadzīgas mājas. Vieta, kur apņem rūpes, siltums un uzmanība. Mēs vēlamies palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā: bērniem, kas patreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgas dzīves iespēju nodrošināšanai. Lūk jautājumi, par kuriem iestājas Zemgales plānošanas reģiona projekta "Atver sirdi Zemgalē!" komanda.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: