Zibakcija Kalnciemā. Atziņas.

Kā gan lai labāk saprotamies, kļūstam pieņemošāki, ja nepazīstam cits citu? Satikšanās Kalnciemā pie daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra DSPC Laipa bija vērtīga gan pašvaldības un citiem vietējās kopienas pārstāvjiem, gan centra klientiem – cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem.

👉Labklājības ministrija kampaņas “Cilvēks, nevis diagnoze” Zemgales Plānošanas reģions / Zemgale Planning Region deinstitucionalizācijas projekta Atver sirdi Zemgalē ietvaros rīkotā pasākumā – zibakcijā – kopā pastrādājām un pasvinējām. Bija gan Dspc Laipa centra 1. gada jubilejas ballīte ar iepazīšanās apli, kopīgām dziesmām un dejām, gan košumkrūmu stādīšanas darbi.

👉Noskaties, kādas atziņas dalībniekiem radās pēc kopā pavadītas dienas. Nozīme ir tikai tam, kas mēs esam! Saskati cilvēku, nevis diagnozi!

👉Vairāk par kampaņas aktivitātēm visā Latvijā šeit: https://cilveksnevisdiagnoze.lv/cilveki-starp-mums/

#cilveksnevisdiagnoze #ESfondi #deinstitucionalizacija

Publicējis Ilva Kalnāja

Visiem ir vajadzīgas mājas. Vieta, kur apņem rūpes, siltums un uzmanība. Mēs vēlamies palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā: bērniem, kas patreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgas dzīves iespēju nodrošināšanai. Lūk jautājumi, par kuriem iestājas Zemgales plānošanas reģiona projekta "Atver sirdi Zemgalē!" komanda.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: