Diskusija “Sociālā darba praksē ienestās domāšanas kļūdas – kurš un ko zaudē?”

Šis pandēmijas laiks ir būtiski samazinājis sociālo darbinieku resursus, tāpēc, vēl jo svarīgāk šobrīd ir gudra savas enerģijas un laika izmantošana. Viens no resursu zagļiem ir domāšanas kļūdas, kuras mūsu ikdienā ienāk nemanot, tās atņem mums enerģiju, kuru varētu ieguldīt lietu virzībā, un uzliek papildus emocionālo slodzi.

Domāšanas kļūdas laupa apstākļu un notikumu objektivitāti, tās neļauj skaidri saskatīt esošas attiecības un situācijas, ” pauž Līga Redliha, klīniskā psiholoģe.

14. decembrī plkst. 15.00-16.30, pirmssvētku diskusijā “Sociālā darba praksē ienestās domāšanas kļūdas – kurš un ko zaudē?”, aicinām runāt un analizēt savu rīcību, cenšoties atpazīt domāšanas kļūdas, kuras esam ienesuši savā ikdienā.

Diskusijā piedalās Līga Redliha, klīniskais psihologs, kognitīvi biheiviorālās terapijas speciāliste; Sandra Darkēvica, Latvijas sociālo darbinieku biedrības valdes locekle, ilggadēja sociālā darbiniece darbā ar ģimenēm ar bērniem; diskusijas moderators Juris Baltačs, zinātnes popularizēšanas projekta SkeptiCafe aktīvists.

Diskusija tiek organizēta Labklājības ministrijas īstenotā projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros.

Diskusijas laikā skatītāji tiek aicināti iesaistīties, iesūtot savus jautājumus diskusiju dalībniekiem!

Diskusija skatāma Labklājības ministrijas Facebook lapā: https://fb.me/e/2QoefmB8V un ieraksts youtube kanālā https://youtu.be/gXZefustl6I

Naula Dannenberga, Labklājības ministrijas Metodiskās vadības un kontroles departamenta projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” koordinators
Tālr.67021696, 26148024 e-pasts: naula.dannenberga@lm.gov.lv

Publicējis Ilva Kalnāja

Visiem ir vajadzīgas mājas. Vieta, kur apņem rūpes, siltums un uzmanība. Mēs vēlamies palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā: bērniem, kas patreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgas dzīves iespēju nodrošināšanai. Lūk jautājumi, par kuriem iestājas Zemgales plānošanas reģiona projekta "Atver sirdi Zemgalē!" komanda.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: