Izsludināti iepirkumi integrējošu nometņu organizēšanai

Zemgales plānošanas reģions Eiropas Sociālā fonda projekta “Atver sirdi Zemgalē” (Vienošanās Nr.9.2.2.1/15/I/001) ietvaros izsludina divus iepirkumus integrējošu nometņu organizēšanai 2022. gada vasarā.

  • Cenu aptauja (tirgus izpēte) “Integrējošu diennakts nometņu organizēšana bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm” divu integrējošu slēgta tipa diennakts nometņu organizēšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm. 1.iepirkuma daļa: Integrējošas diennakts nometnes organizēšana bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm Jelgavas apkārtnē, kopā 40 dalībniekiem. 2.iepirkuma daļa: Integrējošas diennakts nometnes organizēšana bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm Jēkabpils apkārtnē, kopā 40 dalībniekiem. Abu nometņu norises laiks 4 dienas (trīs naktis), 2022. gadā, laika posmā no 1. jūlija līdz 30. augustam. Piedāvājumi jāiesniedz līdz 2022. gada 25. februārim plkst. 15:00. Iepirkuma nolikums un tehniskā specifikācija pieejami šeit.

Kontaktpersona jautājumos par izsludinātajiem iepirkumiem projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciāliste Ilva Kalnāja, tel. +371 28814226, e-pasts: ilva.kalnaja@zpr.gov.lv

Foto: I.Kalnāja

Publicējis Ilva Kalnāja

Visiem ir vajadzīgas mājas. Vieta, kur apņem rūpes, siltums un uzmanība. Mēs vēlamies palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā: bērniem, kas patreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgas dzīves iespēju nodrošināšanai. Lūk jautājumi, par kuriem iestājas Zemgales plānošanas reģiona projekta "Atver sirdi Zemgalē!" komanda.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: