Aicinām pieteikt jauniešus integrējošai piedzīvojumu nometnei

ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros viesu namā “Satekas” (Bauskas novads, Vecumnieku pagasts, LV – 3933) laikā no 18. līdz 22. jūlijam notiks integrējoša diennakts nometne jauniešiem, kas aug ģimenēs un ārpusģimenes aprūpē.

Aicinām vecākus/ audžuvecākus/likumiskos pārstāvjus  pieteikt Zemgales plānošanas reģiona pašvaldībās (Jēkabpils, Aizkraukles, Bauskas, Jelgavas, Dobeles novados un Jelgavas valstspilsētā) dzīvojošus jauniešus vecumā no 12 līdz 17 (ieskaitot) gadiem. Nometnē var piedalīties jaunieši, kas patstāvīgi, bez vecāka vai asistenta palīdzības var piedalīties nodarbībās un sporta aktivitātēs, t.i. visās nometnes programmas aktivitātēs.

Nometnes mērķis ir vairot jauniešu un viņu ģimeņu empātiju un izpratni par citiem bērniem, kurus neaudzina viņu vecāki, veicināt jauniešu no aprūpes iestādēm integrāciju un sadarbības prasmju apguvi ar citiem jauniešiem un pieaugušajiem. Nometnē kopā uzņemsim līdz 30 jauniešiem, pusi, kas dzīvo ģimenēs un otru pusi, kas aug aprūpes iestādēs. Nometne jauniešiem ir iecerēta kā 5 dienu piedzīvojums ar ekskursijām, pārgājieniem dabā, laivu braucieniem un zirgu izjādēm, dažādām radošām, izzinošām un sportiskām nodarbībām, kā arī jaunu draugu iepazīšanu.

Nometne tiek finansēta ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros, nodrošinot ēdināšanu, izmitināšanu, nometnes pedagogus un aktivitātes. Vecākiem/audžuvecākiem/likumiskajiem pārstāvjiem pašiem jaunieši ir jāaizved uz nometnes norises vietu nometnes pirmajā dienā un jāpaņem pēdējā.

Lai reģistrētu savu jaunieti nometnei vecākam/audžuvecākam/likumiskajam pārstāvim jāaizpilda dalībnieka pieteikuma anketa: https://forms.gle/UbbxkxxaFUqykkdTA . Apstiprinājumu vai noraidījumu dalībai un nometnes dokumentus (līgumu, iekšējās kārtības noteikumus, līdzi ņemamo lietu sarakstu u.c.) saņemsiet uz reģistrācijā norādīto e-pastu divu nedēļu laikā. Vietu skaits nometnē ir ierobežots.

Vairāk informācijas zvanot vai rakstot Ilvai Kalnājai, projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciālistei t.28814226, e-pasts: ilva.kalnaja@zpr.gov.lv vai
Gatim Kalniņam, nometnes vadītājam t.29457378, e-pasts: gatiskalninss@gmail.com

Zemgales plānošanas reģiona ESF projekts “Atver sirdi Zemgalē” (vienošanās Nr.9.2.2.1/15/I/001). Visiem ir vajadzīgas mājas, vieta, kur apņem rūpes, siltums un uzmanība. Mēs vēlamies palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā: bērniem, kas patreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgai dzīvei. Vairāk informācijas atversirdi.lv

Ilva Kalnāja, projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciāliste

Vairāk par integrējošām nometnēm: Integrējošas nometnes bērniem, kas aug ģimenēs un aprūpes iestādēs

Publicējis Ilva Kalnāja

Visiem ir vajadzīgas mājas. Vieta, kur apņem rūpes, siltums un uzmanība. Mēs vēlamies palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā: bērniem, kas patreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgas dzīves iespēju nodrošināšanai. Lūk jautājumi, par kuriem iestājas Zemgales plānošanas reģiona projekta "Atver sirdi Zemgalē!" komanda.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: