Informatīvs seminārs “Iepazīsti #NeredzīgoSports ikdienu”

2022. gada 20. maijā pulkstens 10.00, Dobeles novada Sociālā dienesta telpās Brīvības ielā 11, Dobelē, notiks informatīvs seminārs “Iepazīsti #NeredzīgoSports ikdienu”. Seminārā laipni aicināti piedalīties pašvaldību speciālisti, nevalstisko organizāciju pārstāvji un jebkurš interesents Zemgalē!

Semināru organizē biedrība “Latvijas Neredzīgo sporta savienība” (LNSS), kas prezentēs un demonstrēs īpaši sagatavotus video materiālus, lai sniegtu ieskatu sevišķos, īpaši neredzīgajiem un vājredzīgajiem veidotos sporta veidos, iepazīstinās ar plašo neredzīgajiem paredzēto sporta notikumu klāstu, kas sekmīgi darbojās Latvijā pirms pandēmijas un arī sarežģītajā pandēmijas ierobežojumu laikā un informēs par iespējām, kādas cilvēkiem ar redzes invaliditāti pieejamas 2022.gadā.

Īpaši klātienes seminārā viesoties tiek aicināti novada pilsoniskās sabiedrības pārstāvji. Aicinām arī pastāstīt par šo notikumu Jūsu draugiem un cilvēkiem ar redzes invaliditāti, lai viņi uzzinātu par iespējām, kā darīt savu ikdienu pilnvērtīgāku. 

Latvijas Neredzīgo sporta savienība ir patstāvīga sabiedriska sporta organizācija Latvijas Republikā, kas uz brīvprātības principiem apvieno Latvijas neredzīgo sporta klubus un citus kolektīvus un individuālos biedrus. LNSS mērķis ir veicināt sporta attīstību starp cilvēkiem ar redzes traucējumiem, sekmēt viņu iesaistīšanos sporta pasākumos un meistarības paaugstināšanā, lai sports kļūtu par viņu veselības nostiprināšanas līdzekli. Vairāk informācijas par biedrību un semināru: Indulis Bumbieris, LNSS valdes loceklis, projekta vadītājs, Tālr.26955934 e-pasts lnss.projekti@gmail.com

Deinstitucionalizācijas projekts “Atver sirdi Zemgalē” atbalsta cilvēku ar invaliditāti iekļaušanos sabiedrībā. Ikvienam, neatkarīgi no funkcionālo traucējumu veida un smaguma, ir tiesības uz mājokli, veselības aprūpi, izglītību, darbu un atpūtu.

Ilva Kalnāja, projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciāliste

Publicējis Ilva Kalnāja

Visiem ir vajadzīgas mājas. Vieta, kur apņem rūpes, siltums un uzmanība. Mēs vēlamies palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā: bērniem, kas patreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgas dzīves iespēju nodrošināšanai. Lūk jautājumi, par kuriem iestājas Zemgales plānošanas reģiona projekta "Atver sirdi Zemgalē!" komanda.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: