Izsludināts iepirkums trīs vasaras nometņu nodrošināšanai

Iepirkums ar ID Nr. ZPR2023/1 “Integrējošu diennakts nometņu organizēšana projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros” izsludināts 13.03.2023.

Projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros šovasar kopā ir iecerētas trīs integrējošas vasaras nometnes: vienai grupai jauniešu, kas aug ārpusģimenes aprūpē, kopā ar jauniešiem, kas aug savās bioloģiskajās ģimenēs; un divām nometņu grupām bērniem ar invaliditāti dēļ funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenes locekļiem (vecākiem, brāļiem, māsām).

Tiek izsludināts iepirkums pakalpojumu sniedzējiem. Termiņš piedāvājumu iesniegšanai – 28.03.2023. plkst. 14.00 EIS-ā /Elektronisko iepirkumu sistēmā/.

Ar iepirkuma ID Nr. ZOR 2023/1 dokumentiem var iepazīties un tos izdrukāt šeit :

https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/97320

Publicējis Ilva Kalnāja

Visiem ir vajadzīgas mājas. Vieta, kur apņem rūpes, siltums un uzmanība. Mēs vēlamies palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīves vietā: bērniem, kas patreiz aug aprūpes iestādēs, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenēm, pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgas dzīves iespēju nodrošināšanai. Lūk jautājumi, par kuriem iestājas Zemgales plānošanas reģiona projekta "Atver sirdi Zemgalē!" komanda.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: