Kontakti

Zemgales plānošanas reģions

Reģistrācijas Nr. 90002182529
Katoļu ielā 2b, Jelgavā, LV3001

Projekts “Atver sirdi Zemgalē”
vienošanās nr. 9.2.2.1/15/I/001

Tālrunis: +371 630 27549
Fakss: +371 630 84949
E-pasts: zpr@zpr.gov.lv

Apmeklētāju pieņemšanas laiks:

Pirmdiena – ceturtdiena: 8:00-17:00;
Piektdiena: 8:00-16:30

Projekta darbinieku kontakti:

Dace Strautkalne
Projekta vadītāja
Dace.Strautkalne@zpr.gov.lv; 63021250

Natālija Gerasimova
Projekta koordinatore
Natalija.Gerasimova@zpr.gov.lv; 65207419

Ilva Kalnāja
Projekta komunikāciju speciāliste
Ilva.Kalnaja@zpr.gov.lv; 63021250

Dana Slāģe
Projekta grāmatvede
Dana.Slage@zpr.gov.lv63025837

Zanda Oša
Projekta juriste
Zanda.Osa@zpr.gov.lv; 63021250

Evita Ilmane
Projekta informācijas vadības speciāliste
Evita.Ilmane@zpr.gov.lv; 63027549

%d bloggers like this: